loading...

داستان کوتاه

عکس طبیعت

تصاویر جالب از سونامی ابر در استرالیا

مدیر بازدید : 221 پنجشنبه 28 آبان 1394 نظرات (0)

پدیده جالب سونامی ابر در هفته ای که گذشت در استرالیا باعث شگفتی مردم این کشور شد ، در این پدیده ابرها به شکل مقعر هستند و در اثر برخورد هوای سرد با هوای گرم ، جریانی رو به بالا شکل میگیرد و سونامی ابر را بوجود می اورند .

پدیده سونامی ابر

سونامی ابر استرالیا

تصاویر هوایی جالب از مناطق دیدنی جهان (قسمت اول)

مدیر بازدید : 181 چهارشنبه 20 آبان 1394 نظرات (0)

یک عکاس خوش‌ذوق فرانسوی به نام یان آرتوس برتراند حدود ۵ سال از وقت خودش را در ۶ کشور دنیا سپری کرد تا بتواند این عکس‌های خیره‌کننده را ثبت کند. او زمانی که خلبان بالون هوای گرم بود کار آزمایش با عکاسی هوایی را شروع کرد و به اینکار بعنوان یک حرفه علاقمند شد.

مهرمادری انسان وحیوان نمی شناسد+عکس

مدیر بازدید : 243 سه شنبه 19 آبان 1394 نظرات (0)

همانطور كه مي دانيد خداوند اين نعمت رادر وجود مادر ,قرار داد تا هم براي مادر رنج بزرگ كردن فرزند شيرين شود و هم فرزند بتواند كنارمادر با مهر و محبت وعشق رشد كند .

تصاویری از مهر مادری حیوانات درفضای مجازی دست به دست شده که برای شما کاربران عزیز به نمایش می گذاریم.

عکس هایی که بوی امید و زندگی می دهند ( قسمت سوم)

مدیر بازدید : 198 سه شنبه 19 آبان 1394 نظرات (0)

در زندگی روستایی آرامش نقش اصلی را بازی می کند؛ یکی از مهمترین ویژگی ها و برتری های زندگی روستایی نسبت به زندگی شهری هم همین آرامش است که تنها در روستاها میتوان به آن رسید؛ زندگی در روستا آدمی را از هر جنجال و قیل و قال و دود و دم رهایی می بخشد.

در ادامه این تصاویر زیبا را مشاهده میکنید.

عکس هایی که بوی امید و زندگی می دهند ( قسمت دوم)

مدیر بازدید : 188 دوشنبه 18 آبان 1394 نظرات (0)

در زندگی روستایی آرامش نقش اصلی را بازی می کند؛ یکی از مهمترین ویژگی ها و برتری های زندگی روستایی نسبت به زندگی شهری هم, همین آرامش است که تنها در روستاها می توان به آن رسید؛ زندگی در روستا آدمی را از هر جنجال و قیل و قال و دود و دم رهایی می بخشد.

در ادامه تصاویری  را مشاهده میکنید که در آن بوی زندگی می دهد.

خرگوش زبل در مقابل مار سمی+ تصاویر

مدیر بازدید : 207 دوشنبه 18 آبان 1394 نظرات (0)

پس از خارج شدن خرگوش از لانه خود در پارک ملی حیات وحش کینسبرگ در دنور کلورادو، با مهاجم ترن مار سمی مواجه شد.

خرگوش باهوش توانست با بی حرکت ماندن در مقابل مار سمی در نبردی 10 دقیقه ای جان خود را درایتمندانه از مرگ حتمی نجات داد.

مار" bullsnake" که یکی ازعصبانی،مهاجمی و بزرگترین گونه های مار در آمریکا است و برای طبیعت ارضی و تهاجمی خود شناخته شده است با دیدن هر نوع حیوان خونگرمی به طرفش حمله ور می شود.

عکس هایی که بوی امید و زندگی می دهند ( قسمت اول)

مدیر بازدید : 201 شنبه 16 آبان 1394 نظرات (0)

در این گزارش سعی کرده ایم عکس هایی را برای شما قرار دهیم که علاوه بر زنده بودن آن بوی امید، محبت، صفا ،صمیمیت و از همه مهمتر بوی زندگی می دهند.

تصاویر شگفت انگیز از زایمان عقرب

مدیر بازدید : 252 شنبه 16 آبان 1394 نظرات (0)

در این گزارش تصاویری را برای شما کاربران گرامی جمع آوری کردیم که این روزها در صفحات مجازی دست به دست می چرخند و نشان از قدرت بیکران و شگفت انگیز خداوند در خلقت موجودات  دارد.

در ادامه این تصاویر زیبا را مشاهده می کنید.

تصاویر جدال دیدنی دو مار افعی

مدیر بازدید : 174 پنجشنبه 14 آبان 1394 نظرات (0)

در یک از پارک های حفاظت شده حیات وحش در استرالیا گردشگران در لحظه ای شگفت انگیر شاهد جدال دو مار افعی بودند که در این درگیری مار فاتح با سوراخ کردن بدن مار کشته شده از داخل بدن قربانی اش خارج شد.

جف میچل 24 ساله با گرفتن عکس هایی از جدال این دو مار و انتشار آن در شبکه های اجتماعی منجر به رسانه ای شدن آن برای اولین بار شد.

تصاویر ماری با دو سر

مدیر بازدید : 214 یکشنبه 10 آبان 1394 نظرات (0)

 

این تصویر فتوشاپ نیست بلکه ناشی از نوعی بیماری نادر به نام پُلی سفالی یا چند سری است. در هنگام گرفتن این عکس‌ها یکی از سرها حالت تهاجمی داشت و سر دیگر کاملاً بی‌تفاوت بود. جالب است سری که حالت حمله به خود گرفته بود، سعی داشت به عکاس نیش بزند اما عدم تمایل سر دوم به این کار باعث می‌شد سر اول به عقب کشیده شود. همان‌طور که گفته شد این بیماری نادر است و تعداد حیوانات مبتلابه آن بسیار کم یابند. ظاهراً این حیوانات می‌توانند غذا بخورند و ازنظر جسمی هم سالم‌اند اما مدت زیادی زنده نمی‌مانند.


ماری با دو سر + تصاویر

لاک پشت دریایی کوسه را از پای در آورد+ تصاویر

مدیر بازدید : 181 شنبه 02 آبان 1394 نظرات (0)

لاک پشتی که شکار یک کوسه سفید در آبهای دریای کارائیب شده بود منجر به مرگ این کوسه که تلاش میکرد لاک پشت دریایی بزرگ را ببلعد شد.

 

لاک پشت دریایی کوسه را از پای در آورد

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

عکسهای اثر هنری زیبا در یک درخت

مدیر بازدید : 188 پنجشنبه 30 مهر 1394 نظرات (0)

این تصاویر مربوط به درختی در پارکی در فلوریدا می باشدکه هنرمندان بسیاری روی این درخت کار کردند تا شکل نزدیک به ۴۰۰ حیوان را با کنده کاری و به طور طبیعی روی آن ایجاد کنند.

در ادامه این تصاویر را مشاهده میکنید.

انتشار ده هزار عکس دیده نشده از سیاره ای دیگر +تصاویر

مدیر بازدید : 249 جمعه 17 مهر 1394 نظرات (0)

ناسا با انتشار بیش از ده هزار عکس از پروژه آپولو، اولین گام های انسان به منظومه شمسی را برای اولین بار به تصویر کشیده است.

تصاویر در ادامه مطلب

سری دوم تصاویر ثبت لحظه های طبیعت در اینستاگرام نشنال جئوگرافی

مدیر بازدید : 220 چهارشنبه 08 مهر 1394 نظرات (0)

 بنیاد نشنال جئوگرافیک در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ توسط ۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد. یکی از موسسان این بنیاد "الکساندر گراهام بل" مخترع تلفن بود که پس از هابارد گرین گاردینر ریاست این موسسه را به عهده گرفت.
ایده استفاده از عکس در کنار مقالات که از عوامل اصلی محبوبیت این مجله به شمار می‌رود را "بل" ارائه داد. آقای جان ام.فاهی (John M. Fahey) رئیس نشنال جئوگرافیک درباره هدف نشنال می‌گوید: هدف ما تشویق مردم برای علاقه‌مند کردن آنان جهت توجه و مواظبت از سیاره‌شان است. درکنار نشریه و شبکه تلویزیونی این مؤسسه دیدن عکس های صفحه اینستاگرام آن نیز خالی از لطف نیست.

تصاویر در ادامه مطلب

سری اول عکس هایی که شما را به رؤیا می برند

مدیر بازدید : 289 چهارشنبه 08 مهر 1394 نظرات (0)

برخی عکس ها آن چنان زیبا گرفته می شوند و یا توسط نرم افزارهای طراحی به صورت طبیعی ویرایش شده اند که نمی توان برای آنها مرزی بین واقعیت و رؤیا قائل شد.

تصاویر در ادامه مطلب

سری اول تصاویر ثبت لحظه های طبیعت در اینستاگرام نشنال جئوگرافی

مدیر بازدید : 194 دوشنبه 06 مهر 1394 نظرات (0)

بنیاد نشنال جئوگرافیک در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ توسط ۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد. یکی از موسسان این بنیاد "الکساندر گراهام بل" مخترع تلفن بود که پس از هابارد گرین گاردینر ریاست این موسسه را به عهده گرفت.

ایده استفاده از عکس در کنار مقالات که از عوامل اصلی محبوبیت این مجله به شمار می‌رود را "بل" ارائه داد. آقای جان ام.فاهی (John M. Fahey) رئیس نشنال جئوگرافیک درباره هدف نشنال می‌گوید: هدف ما تشویق مردم برای علاقه‌مند کردن آنان جهت توجه و مواظبت از سیاره‌شان است. درکنار نشریه و شبکه تلویزیونی این مؤسسه دیدن عکس های صفحه اینستاگرام آن نیز خالی از لطف نیست.

 

تصاویر در ادامه مطلب

عکس های لحظه زیبای ماه گرفتگی در سراسر جهان

مدیر بازدید : 198 دوشنبه 06 مهر 1394 نظرات (0)

به نقل از دیلی میل؛ علاقه‌مندان به علم نجوم موفق شدند پس از 33 سال، شب گذشته ماه گرفتگی کامل را در اقصی نقاط جهان مشاهده کنند. ماه گرفتگی کامل پیشین در سال 1982 (1360) بوقوع پیوست و ماه گرفتگی کامل بعدی در سال 2033 (1412) قابل روئیت خواهد بود.

این ماه گرفتگی از این لحاظ استثنایی و قابل توجه است که رنگ ماه به قرمز متمایل می‌شود و طی آن ماه به نزدیکترین فاصله  از مدار زمین می‌رسد.
لحظه زیبای ماه گرفتگی در سراسر جهان+ تصاویر
تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  به نظر شما محتوای وبلاگ چطور بود؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 5000
 • کل نظرات : 164
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 44
 • آی پی امروز : 282
 • آی پی دیروز : 424
 • بازدید امروز : 869
 • باردید دیروز : 979
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 869
 • بازدید ماه : 7,614
 • بازدید سال : 387,758
 • بازدید کلی : 4,257,218
 • کدهای اختصاصی

  جاوا اسكریپت