loading...

دانلود فیلم و عکس های اعدام جدید داعش اعدام با دینامیت

مدیر بازدید : 257 پنجشنبه 19 شهريور 1394 : 0:4 نظرات ()

 

گروه داعش در جدیدترین شیوه های اعدام خود فیلمی از منفجر کردن دو نفر را با استفاده از دینامیت منتشر کرد.

چگونه تاتو را از روی پوست خود پاک کنیم؟

مدیر بازدید : 157 چهارشنبه 18 شهريور 1394 : 23:47 نظرات ()

امروزه خانم های ابروهای خود را تاتو میکنند ولی بعضی از افراد که بعد از مدتها از مدل ابرو خود ناراضی می شوند تاتو ابرو خود را پاک می کنند اما چگونه؟

Remove-Tattoo

 

اغلب افرادی که به دنبال زیبایی های خاص هستند به سراغ انواع تاتو رفته و این زیبایی پر خطر را به جان می خرند.درحالیکه ممکن است بعد از مدتی از طرح آن روی بدنشان خسته شده و یا خواستار طرح جدیدی باشند و بخواهند آن را پاک کنند اما آنقدر که تاتو کردن آسان است،پاک کردن تاتو ساده و ممکن نیست تا جایی که حتی در روزگار نه چندان قدیم از جراحی برای پاک کردن این تاتوها استفاده می کردند.آیا راهی هست که بتوانیم رد تاتوها را از پوستمان پاک کنیم؟ در ادامه این مطلب می توانید جواب سؤالات خود را پیدا کنید.

دانلود فیلم نفس عمیق

مدیر بازدید : 131 چهارشنبه 18 شهريور 1394 : 23:42 نظرات ()

نام فیلم : نفس عمیق

ژانر : اجتماعی

کارگردان : پرویز شهبازی

بازیگران : منصور شهبازی، مریم پالیزان، سعید امینی و …

خلاصه داستان : گویا دختر و پسری بر اثر تصادف، در دریاچه سد کرج غرق شده اند و مردم و مأموران قصد دارند اجساد آنها را از آب بیرون بکشند. قطع به نمایی از استخر و کامران که در حال شنا کردن است. او زندگی مرفه و خوبی دارد و جزو دانشجویان ممتاز است اما در مقطعی از زندگی اش دچار ناامیدی مطلق شده و لب به غذا نمی زند و شب ها نیز نمی خوابد. او دوستی صمیمی به نام منصور دارد که به او پناه می برد. منصور نیز در زندگی اش مشکلات زیادی دارد. مادرش در آسایشگاه بستری است، خواهرش زندگی نابسامانی دارد و صاحبخانه نیز از او به خانه راه نمی دهد. کامران و منصور روزها در خیابان سرگردان به این سو و آن سو می روند و شب ها نیز در مسافرخانه می خوابند. آنها همین طور بی انگیزه روزگارشان را سپری می کنند. منصور و کامران در حالی که با ماشینی که دزدیده اند در خیابان چرخ می زنند با دختری به نام آیدا آشنا می شوند و منصور دلبسته او می شود. آیدا دختری پرشور و ظاهراً امیدوار به زندگی است. او برای مدتی باعث می شود منصور ناراحتی و مشکلات زندگی اش را فراموش کند و از حالت منفعلی که داشت خارج شود. اما سکوت و اندوه کامران و گرایش او به مرگ همچنان دغدغه منصور است. تا اینکه وضع جسمانی کامران به هم می ریزد و در بیمارستان می میرد. منصور این بار دچار ناامیدی کامل می شود. از سویی نیز آیدا را که به رابطه اش با منصور پی برده اند از خوابگاه اخراج می کنند. او هم ناامید شده و می گوید قرار است برایش خواستگار بیاید، اما با پیشنهاد منصور به شمال می روند. در پایان به نظر می آید که ماشین آنها دچار تصادف و در سد غرق می شود. و این در واقع همان نمای اول فیلم است، اما در نمای آخر، آنها با ماشین در جاده ای مه گرفته کوهستانی دور می شوند و …